Якість роботи

Якість нашої роботи говорить сама за себе – нас радять друзям наші замовники!

Ремонт під ключ

Ми завжди доводимо роботу до кінця, в зазначені терміни та погоджений кошторис.

Чесні ціни

У нас абсолютно прозорий кошторис, усі чеки Ви можете отримати за бажанням.

Досвід 15 років

У нас великий досвід роботи та безліч складних проектів за плечима – ми працюємо з 2004 року!

Компанія “S&V РемБудСервіс” спеціалізується на внутрішньому оздобленні приміщень різного ступеня складності, виконанні всіх видів ремонтних робіт від косметичних до елітних рівнів, будівництві котеджів, будинків «під ключ» та реконструкції приміщень. Для цього, у своєму штаті, ми маємо необхідну кількість досвідчених, висококваліфікованих, різнопрофільних фахівців, а також все необхідне обладнання та інструмент.

Головними принципами, якими керується компанія “S&V РемБудСервіс”, це повна прозорість для Замовника на всіх етапах виробничих робіт – від складання кошторису до підписання акту виконаних робіт, та принцип забезпечення максимального комфорту для Замовника.

Вже на етапі формування кошторису, ми забезпечуємо Замовника повною консультаційною інформацією про технологічні особливості виконання тих чи інших робіт, вартості та переваги різних оздоблювальних матеріалів, загальних питаннях щодо ремонту або будівництва. Ми спочатку намагаємося зробити кошторис, який не змінюється до закінчення ремонту, чим грішать наші численні конкуренти, збільшуючи часом кошторис в процесі ремонту на 20-60% від початкової вартості. Коректний прайс дозволяє нам створити наш багаторічний досвід. При складанні кошторису намагаємося враховувати абсолютно всі нюанси.

Ми працюємо без «сюрпризів» для Замовника, адже розуміємо, наскільки важливо вкластися в бюджет та зробити при цьому якісний ремонт.

Наша компанія пропонує свої послуги щодо створення дизайнерського рішення приміщень, виконання ремонтних робіт, проектування, будівництва. Також, у нас ви можете замовити виготовлення меблевих конструкцій (індивідуальний проект).

Команда “S&V РемБудСервіс” – це гарантія якості та доступні ціни. Тут шанують кожного з клієнтів, пропонуючи максимально вигідні умови співпраці. Кожен з працівників поважає вибір клієнта.

Пояснимо вам, як проходить процес оформлення житлового приміщення «з нуля». Якщо ви цінуєте свій час та сили, радимо довірити весь обсяг робіт спеціально підготовленим працівникам, які виконають поставлені завдання швидко і якісно. Почнемо зі складання дизайнерського рішення, так як він є основним моментом, відповідно до якого проводяться ремонтні роботи й закупка предметів інтер’єру.

Наші дизайнери – це висококласні фахівці, на рахунку яких сотні успішно реалізованих проектів. В основі роботи лежить політика індивідуального підходу. Ми уважно вивчимо приміщення, їх особливості, позитивні та негативні моменти. Після того, як необхідна інформація буде отримана, фахівці компанії приступають до розробки проекту. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів, кожен з яких буде відповідати поставленим вимогам і побажанням.

Після того, як замовник затвердить один з варіантів, ми приступаємо до його виконання. У роботі знаходяться лише ті матеріали, які мають екологічно безпечний склад, а також відзначені як високоякісні й надійні. Ми ніколи не підводимо свого клієнта, тому що поважаємо його та цінуємо власну репутацію. Результати нашої співпраці протягом довгих років будуть радувати око, не змінивши свого зовнішнього вигляду і призначення.

Ми працюємо з будь-яким типом й видом стін, стель і підлогових покриттів. Асортиментна база, представлена споживачеві, здатна задовольнити будь-які вимоги та побажання.

Ми орієнтовані на переваги цільової аудиторії, які постійно вивчаються нами, бо ми намагаємося вдосконалюватися і розвиватися завжди. Ремонт, в розумінні багатьох з нас, є проблемою. Наша команда з радістю доведе Вам протилежне. Ми подбаємо про те, щоб Ви отримали максимум задоволення від процесу і результату діяльності.

Після того, як всі ремонтно-оздоблювальні роботи будуть закінчені, починається облаштування житлового приміщення. Для того щоб нестандартні розміри кімнат не стали проблемою, пропонуємо вам виготовлення меблів на основі індивідуального проекту. Цей варіант відмінно підійде людям, які прагнуть самовиразитися в оформленні власного будинку, зробивши його оригінальним і незвичайним. “S&V РемБудСервіс” втілить Ваші мрії в реальність, дозволивши насолодитися спокоєм та красою власного житла.

Довірившись нашій команді, Ви назавжди забудете про те, що ремонт або будівництво – це клопітке заняття. Ми гарантуємо швидку і якісну роботу, виконану на основі повної відповідності міжнародним вимогам і стандартам.

Співпраця з компанією “S&V РемБудСервіс” – це рішення, про яке Ви ніколи не пошкодуєте!

Отримати індивідуальну пропозицію!

Щоб дізнатися вартість Вашого ремонту, зв’яжіться з нами за телефоном, напишіть у месенджери або за допомогою форми.

Написати у вайберНаписати до телеграмуНаписати у WhatsApp

Працюємо у Києві та області!

Написати нам

Ми зателефонуємо Вам!