ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Персоналізований дизайн інтер’єру від 1000 грн/m²  (креслення, візуалізація,авторський нагляд).

Дизайн-проєкт дає ідеальний результат та економить час!

Сертифіковані спеціалісти

Наші дизайнери – професіонали, які працюють на результат і завжди заглиблюються у кожен проект. Для нас важливо бути кращими!

Багаторічний досвід в дизайні інтер’єру

Ми не тільки йдемо в ногу з часом по дизайн-проетам, а також прагнемо враховувати сучасні, поліпшені матеріали для оздоблення.

Найкращі планувальні рішення

Ми надаємо  деталізовані 3D візуалізації приміщення, а також поглиблені креслення з урахуванням побажань клієнтів.

Авторський нагляд

Супроводжуємо реалізацією проекту від початку до здачі об’єкту з максимальним ступенем відповідності до задуманого проекту та з мінімальним дискомфортом для замовника.

Вартість послуг

Дизайнерський проект «Базовий»

Від 300 грн/м²

Дизайнерський проект «Стандартний»

Від 600грн/м²

Дизайнерський проект «Обширний»

Від 1000 грн/м²

Більшість власників квартир та будинків мріють вдосконалити їх, дати площі «нове життя», оновити функціонал. Зробити якісний проект самостійно – справа важка. Якби дивно це не звучало, але вигідніше звертатися саме до фахівців. До того ж, так процес піде набагато швидше і відразу в потрібному напрямку.

Команда дизайнерів компанії “S&V РемБудСервіс” допоможе створити максимально комфортну і затишну обстановку в житлі, враховуючи всі побажання клієнта. Співпраця та спільні зусилля перетворюють до невпізнання навіть старі приміщення.

На попередньому етапі підготовки проекту, дизайнери детально обговорюють з замовником художній напрям та бажаний стиль. Додатково проговорюється можливе перепланування, функціональна наповненість і зміна деталей.

Після малюється індивідуальний дизайн-проект. Він відобразить креслення житла з позначенням інженерних комунікацій. На цій стадії важливо надати фахівцям максимум інформації, щоб отримати потрібний результат. Якщо ніяких власних ідей та думок немає, дизайнери зроблять всю роботу самостійно і підготують декілька оптимальних варіантів.

Більш того, постійна співпраця з дизайнерами “S&V РемБудСервіс” на всіх етапах ремонту дозволяє вносити корективи та необхідні доповнення.

Замовити дизайн інтер’єру – це найкраще рішення для поліпшення умов. В кінцевому результаті ви отримаєте стильне і бездоганне житло, яке відповідає найвищим вимогам комфорту. А найголовніше – ми орієнтуємося на встановлений бюджет та пропонуємо оптимальні рішення за розумною ціною.

Наші роботи візуалізації

Отримати індивідуальну пропозицію!

Щоб дізнатися вартість Вашого дизайн-проекту, зв’яжіться з нами за телефоном,написати в месенджери або за допомогою форми.

Написати у вайберНаписать в телеграмНаписати у WhatsApp

Працюємо у Києві та області!

Написати нам

Ми зателефонуємо Вам!