Паркан – це не тільки захист від сторонніх очей, але і справжня візитна картка будинку. Вона повинна бути міцною, безпечною, надійною та естетично красивою. Хороший паркан може стати престижним оформленням ділянки.

У штаті компанії “S&V РемБудСервіс” зібрані фахівці кількох профілів, в тому числі дизайнери і проектувальники. Ці майстри своєї справи зможуть побудувати міцну споруду «на століття», щоб виконувати всі принципи паркобудівництві. У своїй роботі ми спираємося на:

  • особливості рельєфу і ґрунту;
  • сучасні технології виробництва;
  • доцільність такої конструкції;
  • відповідний та гармонійний дизайн;
  • встановлений замовником бюджет.

Ми спеціалізуємося на будівництві огорож з різних матеріалів. Дерево, цегла, метал, натуральний і штучний камінь під силу нашим фахівцям, які також володіють кількома технологіями викладання парканів, включаючи найрідкісніші та складні.

На попередній консультації наші фахівці підберуть оптимальне рішення за ціною і якістю, після чого можна приступати до проектно-кошторисних робіт і самої установки конструкції. Ми гарантуємо Вам швидкі терміни зведення паркана та максимально відповідальний підхід. “S&V РемБудСервіс” зробить ваше житло безпечним на довгі роки.

Отримати індивідуальну пропозицію!

Щоб дізнатися вартість Вашого замовлення, зв’яжіться з нами за телефоном, написати в месенджери або за допомогою форми.

Написати у вайберНаписати до телеграмуНаписати у WhatsApp

Працюємо у Києві та області!

Написати нам

Ми зателефонуємо Вам!