Наші проекти

Що ми робимо в рамках будівельних робіт?

1

Досліджуємо ландшафт і рельєф, визначаємо вид та структуру, беруть проби ґрунту і вивчають ділянку на наявність ґрунтових вод і підземних аномалій. На цьому етапі складається топографічна карта.

2

Готуємо архітектурний, будівельний і дизайнерський проект. Паралельно складається робоча та дозвільна документація. Затверджуються кошториси.

3

Прокладаємо найважливіші комунікації та інженерні мережі – газ, воду, каналізаційний відвід, електрику, кабель Інтернету і телебачення при необхідності.

4

Закладаємо фундамент. Ми використовуємо сучасні та передові технології, щоб готова споруда прослужила як можна довше, не «зазнала аварії» і в цілому була безпечною.

5

Будуємо «коробку» з блокового газобетону: конструюємо несучі стіни та перегородки. Цей матеріал є екологічно чистим, легким, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.

6

Облаштовуємо дах з гідроізоляційним і пароізоляційним шаром, ставимо каркас обрешітки, займаємося установкою покрівлі.

7

Монтуємо вікна та дверні прорізи. Використовуємо в роботі металопластикові, дерев’яні та металеві конструкції.

8

Утепляємо та облицьовуємо фасад, тим самим надаючи будівлі фінальний зовнішній вигляд.

9

Облаштовуємо «внутрішні» комунікації, встановлюємо розетки, проводимо електрику, вентиляцію, опалення.

10

Займаємося внутрішніми оздоблювальними роботами, включаючи штукатурку і шпаклівку стін, спорудження полу.

11

Далі відбувається обстановка будинку сантехнікою, технікою та усіма необхідними меблями.

12

Передача ключів господареві, а також закриття залишкових питань та витрат.

Мрія кожного жителя столиці або великого міста – це мати тихий заміський будинок або зовсім переїхати в спокійну місцевість. Ми, своєю чергою, допоможемо здійснити це бажання. “S&V РемБудСервіс” займається будівництвом будинків «під ключ» в Києві та області.

Ця послуга являє собою величезний комплекс робіт, що дозволяють звести новий будинок на голій земельній ділянці. Наші фахівці застосовують в ході будівництва широкий спектр знань.

Спочатку досліджується робоча площа, визначаються височини та низовини ділянки, місця прокладки комунікацій і мереж. Після ми проводимо консультацію з клієнтом, обговорюємо можливі варіанти будівництва будинку, визначаємося з плануванням та матеріалами, складаємо і погоджуємо кошторис.

У вартість робіт входить розробка проекту та дизайну будинку, закупівля матеріалів, заливання чи монтування фундаменту, зведення стін, прокладка інженерних систем, монтаж вікон і дверей, покрівельні та оздоблювальні роботи.

Команда “S&V РемБудСервіс” готова взятися навіть за найскладніші й найнестандартні ідеї. При цьому ми гарантуємо Вам розумне співвідношення ціни та якості. Завдяки нашим послугам, ви зможете спорудити житло мрії високої якості за розумні гроші. Заповніть заявку на будівництво будинку прямо зараз і ми самостійно зв’яжемося з Вами.

Отримати індивідуальну пропозицію!

Щоб дізнатися вартість Вашого замовлення, зв’яжіться з нами за телефоном, пишіть в месенджери або за допомогою форми.

Написати у вайберНаписати до телеграмуНаписати у WhatsApp

Працюємо у Києві та області!

Написати нам

Ми зателефонуємо Вам!