Меблі індивідуального замовлення

Від розробки ескізу до монтажу меблів

Ми на ринку більш ніж 15 років

Фахівці, що працюють у нас – це кваліфіковані професіонали з великим досвідом.

Зовсім ніяких обмежень!

Ми готові втілити в життя абсолютно будь-яку Вашу ідею – для нас немає неможливого.

Раціональне розміщення

Ми ретельно продумуємо проект, щоб максимально корисно використовувати площу приміщення.

Лише корисні консультації

Ми допоможемо з вибором матеріалу, з кольором та стилем.

Які меблі ми виробляємо

Меблі для кухні

Меблі для спальні

Шкафи/шкафи-купе

Меблі для вітальні

Меблі для кабінету

Наші меблі – наша гордість

Стандартні меблі з популярних гіпермаркетів часто не підходять дизайнерським квартирам по стилю чи параметрам. До того ж, мало хто хоче, щоб його житло було схоже на сотню інших. Саме тому наша компанія “S&V РемБудСервіс” пропонує оформити меблі під замовлення.

Завдяки цій послузі, Ви зможете втілити свою мрію і нестандартні ідеї в реальність. Спільно з нашими фахівцями, клієнт вибирає бажану модель, матеріали для виробництва, загальний стиль, колірне рішення та комплектуючі деталі. Наше завдання – зрозуміти та реалізувати концепцію замовника, при цьому максимально раціонально використовувати площу приміщення.

Ми виготовляємо будь-які види гарнітур – для залів, кухонь, прихожих, спалень, ванних та дитячих кімнат. Меблі нашого виробництва відрізняється високою міцністю та довговічністю за рахунок ущільнених каркасів і високоякісних матеріалів.

Спеціально для своїх клієнтів, профільні фахівці “S&V РемБудСервіс” розробляють проект, візуалізують його на комп’ютерних програмах, стверджують та втілюють в життя. Доставку, збірку та установку ми також беремо на себе.

Все, що потрібно від Вас – узгодити початковий проект та оплатити послугу. Ми цінуємо своїх замовників, тому завжди спираємося на висловлені побажання та встановлений бюджет.

На власну продукцію компанія також дає гарантії, тому в надійності, якості та довговічності можете не сумніватися. Замовити меблі можна прямо зараз через менеджера компанії “S&V РемБудСервіс”.

Отримати індивідуальну пропозицію!

Щоб дізнатися вартість Вашої меблі, зв’яжіться з нами за телефоном, пишіть в месенджери або за допомогою форми.

Написати у вайберНаписати до телеграмуНаписати у WhatsApp

Працюємо у Києві та області!

Написати нам

Ми зателефонуємо Вам!